Ogłoszenie wyników konsultacji społecznych projektu uchwały RM Ustroń w sprawie podziału Miasta Ustroń na stałe obwody głosowania, ustalenie ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Konsultacje zostały przeprowadzone w terminie od dnia 9 marca 2018 r. do dnia 15 marca 2018 r. poprzez umieszczenie projektu uchwały Rady Miasta Ustroń w sprawie podziału Miasta Ustroń na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w Biuletynie  Informacji Publicznej Urzedu Miasta Ustroń, na stronie internetowej Miasta Ustroń oraz poprzez wywieszenie informacji na tablicy ogłoszeniowej w Urzędzie Miasta Ustroń. Konsultacje polegały na możliwości wypowiedzenia się na stronie internetowej Miasta Ustroń.

W wyznaczonym terminie konsultacji nie zgłoszono żadnych uwag, wniosków i opinii.