Ustroń najlepszy w województwie Śląskim w konkursie na TOP 5 kurortów i letnisk

Ustroń najlepszy w województwie Śląskim w konkursie na TOP 5 kurortów i letnisk organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Zakończyły się głosowania internautów w etapach regionalnych. Poznaliśmy zwycięskie miejscowości wypoczynkowo-rekreacyjne w każdym z 16 województw. Są to:

•             Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie)
•             Goniądz (woj. podlaskie)
•             Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie)
•             Janów Lubelski (woj. lubelskie)
•             Karpacz (woj. dolnośląskie)
•             Nysa (woj. opolskie)
•             Ostróda (woj. warmińsko-mazurskie)
•             Polańczyk-Zdrój (woj. podkarpackie)
•             Serock (woj. mazowieckie)
•             Sieraków (woj. wielkopolskie)
•             Sopot (woj. pomorskie)
•             Spała (woj. łódzkie)
•             Strzelce Krajeńskie (woj. lubuskie)
•             Szczawnica (woj. małopolskie)
•             Świnoujście (woj. zachodniopomorskie)
•             Ustroń (woj. śląskie)

Ustroń znalazł się wśród grupy 16 miast z innych województw, a jako najlepszy okazał się w województwie śląskim. Internauci wybierali spośród 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc w każdym z województw. Ustroń zdobył aż 34,3 % głosów i znacznie wyprzedził 4 pozostałe, wytypowane miasta: Dąbrowe Górniczą - 32 % głosów, Szczyrk - 14,2 % głosów, Wisłę - 11,7 % głosów, Międzybrodzie Żywieckie - 7,8 % głosów.

Od 15.03 do 3.04.2017 zapraszamy do głosowania w etapie ogólnopolskim sondy „Top 5 miejscowości wypoczynkowo-rekreacyjnych” na kurorty, letniska i uzdrowiska wybrane w etapach regionalnych!

Zachęcamy do głosowania na Ustroń: www.polska.travel/pl/top-5-kurortow-i-letnisk