Przedsiębiorca świadczący usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych z terenu Miasta Ustroń

Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z terenu Miasta Ustroń świadczy Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu, przy ul. M. Konopnickiej 40, tel. 33 854 52 42.

Zmieszane odpady komunalne przekazywane są do regionalnej instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. Dębina 36 prowadzonej przez Spółkę "Cofinco-Poland", gdzie poddawane są sortowaniu i dalszemu zagospodarowaniu.

Odpady segregowane przekazywane są do instalacji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Prusa 33 prowadzonej przez "Sanit-Trans" Sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu Górnym, ul. Międzyrzecze Górne 383.

Odpady biodegradowalne z terenu Miasta Ustroń przekazywane są do instalacji w Rybniku przy ul. Rycerskiej 101 prowadzonej przez BEST-EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, przy ul. Gwarków 1.

Przeterminowane leki przekazywane są do Pogotowia Sanitarno-Epidemiologicznego "NOWISTA" Spółka cywilna ul. Armii Krajowej 35, Bielsko-Biała.