Ogłoszenie wyników z przeprowadzonych konsultacji społecznych w przedmiocie projektu zmiany uchwały w sprawie zarządzenia inkasa oraz określenia inkasentów w opłacie targowej.

Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że w dniach od 24 sierpnia 2020 r. do 28 sierpnia 2020 r. odbyły się konsultacje społeczne w wyżej wymienionej sprawie. Konsultacje zostały przeprowadzone za pośrednictwem forum dyskusyjnego na stronie internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogły przedstawić swoje stanowisko odnośnie projektu uchwały. W wyznaczonym terminie konsultacji nie zgłoszono żadnych wniosków i opinii.