Ogłoszenie wyników z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku

Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że w dniach od 15 kwietnia 2024 r. do 16 kwietnia 2024 r. odbyły się konsultacje społeczne projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, sposobu jej rozliczania oraz sposobów kontroli w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Konsultacje zostały przeprowadzone za pośrednictwem forum dyskusyjnego na stronie internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogły przedstawić swoje stanowisko odnośnie projektu uchwały. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji był Pan Paweł Matuszka.

W wyznaczonym terminie konsultacji, nie zgłoszono żadnych wniosków i opinii.