Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rej. zabytków lub gm. ewid. zabytków,

Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że na podstawie Zarządzenia NR 126/2024 Burmistrza Miasta Ustroń z dnia 10 kwietnia 2024 r., w dniach od 15 kwietnia 2024 r. do 16 kwietnia 2024 r. odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Ustroń oraz organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Miasta Ustroń, projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, sposobu jej rozliczania oraz sposobów kontroli w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
Konsultacje zostaną przeprowadzone za pośrednictwem strony internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogą przedstawić swoje stanowisko odnośnie ww. projektu uchwały.
Link do strony konsultacji: https://konsultacje.ustron.pl/