Informacje o podmiotach zbierających odpady folii, sznurka oraz opon, powstających w gospodarstwach rolnych lub zakładach przetwarzających wymienione odpady

1. Jan Kisiała FOL PAK ul. Zalesie 58, 43-438 Górki Wielkie - posiada zezwolenie na odbór odpadów z kodem 02 01 04. Odbiera odpady z tworzyw sztucznych w postaci folii po sianokiszonkach.
2. Firma PreZero Recycling Południe Sp. z o.o. ul. Szybowa 44, 44-193 Knurów - posaida zezwolenie na odbiór odpadów z kodem 02 01 04. Odbiera odpady z tworzyw sztucznych w postaci folii, sznurka oraz opon, powstających w gospodarstwach rolnych. Firma odbiera odpady za odpłatnością.

W celu uzgodnienia odbioru odpadów pochodzących z produkcji rolnej, należy indywidualnie kontaktować się z wybraną firmą.