Zaproszenie dla osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na:

Spotkanie pt.: „Fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej z uwzględnieniem elementów wniosków o dofinansowanie”

Tematyka spotkania skierowana jest do osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Termin spotkania: 26 lutego 2020 r. oraz 04 marca 2020 r.
Godz. spotkania: 10.00 – 13.00
Miejsce: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Tematyka spotkania:

1. Możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych -1.2.1 POWER, 7.3 RPO WSL, środki związane ze wsparciem obszarów wiejskich, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej);

2. Omówienie dokumentacji związanej z pozyskiwaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej – przykładowy regulamin, karta oceny wniosków oraz omówienie zawartości merytorycznej Wniosku o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie: http://www.bcp.org.pl/lpi-aktualnosci/440-na-start-2020

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej