UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU ZAWIESZA DZIAŁANOŚĆ

DRODZY  STUDENCI UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU
W USTRONIU

W związku z coraz większym rozprzestrzenianiem się pandemii  koronawirusa Covid 19 i  nowymi ogniskami -  nawet w naszym mieście,  Rada Programowa  UTW podejmuje trudną decyzję o zawieszeniu zajęć  - na razie do końca października 2020 r. Bardzo nam  żal, szkoda i jest nam po prostu przykro, ale w trosce o  zdrowie  nas seniorów musimy tak zdecydować. Wszystko mamy przygotowane, są rozpisane zajęcia, ustalone godziny, zarezerwowane sale, prowadzący przygotowani do startu ….ale poczekajmy. Mamy nadzieję, że  od poniedziałku - 2 listopada rozpoczniemy. I tą optymistyczną myślą rozstajemy się do końca października.

Uważajcie na siebie, chrońcie siebie i bliskich. Pamiętajcie o zasadach: DDM  D- dystans, D-dezynfekcja, M-maseczki.

I na koniec dedykujemy Wam piękny cytat Wisławy Szymborskiej:

„Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem?

Jesteś - a więc musisz minąć. Miniesz - a więc to jest piękne”

Ustroń, dnia 5.10.2020 r.                                                                                          Rada Programowa

Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ustroniu