UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przyjmuje zapisy na nowy rok akademicki

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU w Ustroniu przyjmuje zapisy na nowy rok akademicki 2018/2019

Już od 3 do 25 września w siedzibie UTW Ustroń w Akademii Esprit przyjmowane są   zapisy na nowy rok akademicki. Inauguracja  roku akademickiego odbędzie się 29 września  2018 o godz. 15.00 w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Prażakówka” Wykład inauguracyjny przedstawi prof. dr hab. Tadeusz Sławek. W części artystycznej wystąpi znakomity i bardzo popularny ustroński Zespół Tekla Klebetnica.

Przyjmujemy zapisy na następujące zajęcia:

• Język angielski:
    - grupa początkująca
    - średniozaawansowana
    -  zaawansowana
    Lektor - Kotorri Aldin
  • Język niemiecki – grupa początkująca (kontynuacja)
    Lektor - mgr Jerzy Dworak
  • Język rosyjski
    –  grupa poczatkująca
    Lektor - mgr Helena Cebo
  • Zajęcia komputerowe:
    - grupa początkująca
    - średniozaawansowana
    - zaawansowana
    mgr Kinga Ludorowska
  • Gimnastyka dla Pań                                                     mgr Iwona Kulis
  • Joga                                                                                       Alicja Sobańska
  • Taniec liniowy                                                                  Adam Foks
  • Trening pamięci                                                              mgr Iwona Kulis
  • Plastyka (malarstwo, ceramika)                           mgr Dariusz Gierdal
                                                                                                     Magdalena Dyło
  • Aquaaerobik w basenie solankowym
  • Nordic Walking
  • Taniec towarzyski ( zapisy parami)

Raz w miesiącu odbywać się będą wykłady. Realizowany będzie także cykl zajęć warsztatowych oraz  wycieczek do kina, teatru i krajoznawczych. Harmonogram zajęć, warsztatów oraz wykładów i wycieczek  przedstawiony zostanie do 28 września. Zajęcia rozpoczną się od 1 października .

Osoby zainteresowane udziałem w propozycjach Uniwersytetu Trzeciego Wieku  proszone są o uiszczenie składki członkowskiej w wysokości 10 zł za miesiąc płatne  z góry za pierwszy semestr (4 miesiące) tj. 40 zł.  Opłaty za 1 godzinę zajęć pozostają bez zmian, wynoszą 8 zł za 1 godzinę zegarową. Opłaty należy regulować z góry za każdy miesiąc, najpóźniej w dniu rozpoczęcia  zajęć danego miesiąca.

Szczegóły na stronie: www.esprit-akademia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY SENIORÓW DO AKTYWNOŚCI

Dyżury Rady Programowej :
10.00-12.00  - Akademia Esprit