Turysto nie rezygnuj z Ustronia! Zmień termin pobytu

W związku z rosnącą ilością zachorowań na koronowirusa Polska turystyka niemal z dnia na dzień przestała istnieć. Z powodu pandemii COVID19 hotele, ośrodki wczasowe restauracje zostały zmuszone do ograniczonej działalności i nieprzyjmowania gości.

To wielki cios zarówno dla gestorów, jak i dla tysięcy osób zatrudnionch w polskiej turystyce. Wszyscy oni żyją w obawie o swoją pracę. Nie wiemy, jak długo potrwa pandemia. Nie wiemy ilu z nas przetrwa.

Mamy świadomość, że kiedy skończy się zagrożenie zarażeniem koronowirusem, hotelarze i restauratorzy będą potrzebować WSPARCIA, które jest dość proste:
- zaplanuj urlop w Polsce, oczywiście zachęcamy do przyjazdu do Ustronia,
- nie odwołuj pobytu w Ustroniu - zmień datę rezerwacji na inny termin,
- pokaż, że sytuacja która grozi turystyce nie jest Ci obojętna i udostępnij informacje swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom.

Więcej na: wspieramyturystyke.pl