"Termomodernizacja obiektu Szkoły Podstawowej nr 6 im. J. Kreta w Ustroniu Nierodzimiu wraz z przebudową dachu i modernizacją kotłowni gazowej"

Miasto Ustroń realizuje projekt pn. "TERMOMODERNIZACJA OBIEKTU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. J. KRETA W USTRONIU NIERODZIMIU WRAZ Z PRZEBUDOWĄ DACHU I MODERNIZACJĄ KOTŁOWNI GAZOWEJ"

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Cel bezpośredni projektu:
Ograniczenie "niskiej emisji" zanieczyszczeń i poprawa stanu środowiska naturalnego w Ustroniu w wyniku kompleksowej termomodernizacji budynku SP nr 6.

Projekt obejmuje kompleksową termomodernizację szkoły:
  • remont i ocieplenie elewacji budynku,
  • remont i ocieplenie pokrycia dachowego,
  • wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
  • wymiana instalacji gazowej,
  • modernizacja kotłowni gazowej, w tym wymiana źródła ciepła.

Beneficjent:
Priorytet: 5.
Środowisko
Działanie: 5.3
Czyste powietrze i odnawialne źródła energii
Typ projektów:
Kompleksowa termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej, w szczególności ograniczenie "niskiej emisji"

Całkowita wartość projektu:
2.488.077,57 zł, w tym: 85% kosztów kwalifikowalnych dofinansowano ze środków Unii Europejskiej.

Planowany termin zakończenia realizacji projektu: 30.09.2015 r.

Więcej informacji ...