Szczepienia przeciw Covid u dominikanów

W niedzielę, 15 sierpnia przy naszym kościele (ul. Dominikańska 14) będzie działać mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Będzie można skorzystać i zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer. Nie trzeba się rejestrować ani zapisywać na szczepienia, wystarczy przyjść z dowodem osobistym. W związku z trwającą epidemią i brakiem skutecznego lekarstwa apelujemy o poddawanie się szczepieniom dla dobra całej społeczności. Osoby po szczepieniu prosimy o zapisanie się w zakrystii lub poprzez internet na listę stałych uczestników liturgii. Mając w pamięci osoby zmarłe na koronawirusa z naszej parafii i naszego miasta i tych, którzy bardzo ciężko przechodzili zakażenie, zachęcamy do szczepienia się przeciw Covid.

Cezary Jenta OP