Przebudowa budynku wielorodzinnego wraz z termomodernizacją przy ul. Daszyńskiego 54

Inwestycja obejmuje swoim zakresem zadania inwestycyjne dotyczące głębokiej, kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego, zmierzającej do zwiększenia efektywności energetycznej budynku

W związku przedsięwzięciem termomodernizacyjnym zmniejszono zapotrzebowanie na energię cieplną oraz elektryczną w wyniku modernizacji energetycznej obiektu wraz z modernizacją instalacji CO,CWU.

Zakres prac w ramach inwestycji:
- roboty remontowo-budowlane budynku w tym prace termomodernizacyjne
- kotłownię gazową wraz z wewnętrzną instalacją gazową, instalację centralnego ogrzewania, instalację wody zimnej i ciepłej
- wymiana stolarki okiennej
- wymiana stolarki drzwiowej
- wymiana opraw oświetleniowych

Wartość projektu: 1 588 741 42 zł

Dofinansowanie: 890 169,10 zł

Zakończenie inwestycji - 31.03.2023 r.