II Edycja - Budowa lodowiska mobilnego

Budowa lodowiska mobilnego

Lodowisko sezonowe to doskonała atrakcja nie tylko dla dzieci i młodzieży w sezonie zimowym, chętnie korzystają z niego także dorośli. Aby zaktywizować mieszkańców i dostarczyć im niedrogiej i atrakcyjnej rozrywki, a także umilić pobyt przebywających na terenie Miasta Ustroń turystom zdecydowano się na budowę lodowiska mobilnego.
Roboty mają polegać na dostawie i montażu kompletnego składanego lodowiska mobilnego sezonowego wraz niezbędnym wyposażeniem w granicach Miasta Ustroń, a także dostawie oraz montażu kompletnego agregatu chłodniczego zapewniającego właściwe funkcjonowanie lodowiska, dostawie chodników gumowych na ciągi komunikacyjne, dostawie oraz szkoleniu z montażu band na całym obwodzie lodowiska.

Wartość projektu: 708 000,00 zł

Dofinansowanie: 637 200,00 zł