PO SZCZĘŚCIE DO BESKIDZKIEJ 5

Zabawa w parku rozrywki, wygrana ulubionej drużyny, czy poranek przy kawie z ukochaną osobą - pojęć szczęścia jest wiele. Nie od dziś wiadomo, że szczęście można znaleźć również w górach. Gminy Beskidzkiej 5: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń i Wisła zapraszają wszystkich gości, by w Beskidach odnaleźli swoją drogę do szczęścia.

„Poszukiwacze szczęścia w Beskidzkiej 5” to aktywna gra terenowa dla całej rodziny, która ma zachęcić do zwiedzania, spacerów oraz miłego spędzenia wolnego czasu w Beskidzie Śląskim. – Jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwy hit, bo poszukiwaczem szczęścia może zostać naprawdę każdy. Wystarczy tylko odebrać specjalną książeczkę, zdobyć naklejki i wygrać fajne nagrody. Mamy nadzieję, że ta dobra zabawa wpłynie także pozytywnie na pobudzenie ruchu turystycznego między naszymi miejscowościami – mówią włodarze gmin Beskidzkiej 5.

Pokrótce sprawa wygląda tak: w Punkcie Informacji Turystycznej lub w wybranych atrakcjach turystycznych pobieramy książkę – przewodnik po miejscach wartych odwiedzenia, w tych miejscach odnajdujemy symboliczne "szczęście" i otrzymujemy naklejkę, którą wklejamy do broszurki. Im więcej tych naklejek zbierzemy, tym bardziej atrakcyjne nagrody możemy zdobyć. Trzeba jednak pamiętać o tym, że najcenniejsze nagrody wygramy, gdy odwiedzimy wszystkie gminy Beskidzkiej 5.

Więcej informacji możemy znaleźć na: www.beskidzka5.pl