Mobilny Punkt Informacyjny zaprasza na konsultacje stacjonarne i szkolenie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”

Zamek Cieszyn oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego, który wznowił konsultacje stacjonarne.

Zapraszamy 28 października 2021r., w godz. 12.00-16.00, do Zamku Cieszyn (ul. Zamkowa 3 abc), budynek A (tzw. Oranżeria).  Konsultacje są bezpłatne, a dotyczą możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej.
Osoby zainteresowane będą mogły pozyskać informacje na temat m.in.:

• Jak pozyskać środki unijne na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej;
  • Gdzie szukać informacji o szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje i kompetencje;
  • Jak pozyskać środki na rozwój prowadzonej działalności (informacje o dotacjach i wsparciu dla przedsiębiorstw z zakresu: wdrażania innowacji, prac badawczo-rozwojowych, szkoleń, wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych itd.)

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej
Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości
Bielsko-Biała, ul. Zacisze 5
tel. 33 49 60 201 i 33 49 60 205
lpibielsko@bcp.org.pl

W imieniu Zamku Cieszyn informujemy, że po raz czwarty i ostatni w tym roku, w dniach 19-21.10.2021 r. organizowane będzie szkolenie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”,  adresowane do osób zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej.

Z uwagi na pandemię wirusa SARS-CoV-2 nadal utrzymywana jest forma online szkolenia. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szczegóły spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://zamekcieszyn.pl/pl/artykul/abc-przedsiebiorczosci-wi-pigulce-1268

Jednym z punktów programu jest wystąpienie Specjalisty Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bielsku-Białej - Wsparcie finansowe dla osób zainteresowanych otwarciem własnej firmy, planowane na 21.10.2021 (czwartek) / 10.00–11.00.

Warunki uczestnictwa:

• W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Zgłoszenia  należy dokonać do 15.10.2021 wysyłając wypełniony i odręcznie, czytelnie podpisany formularz (w pliki do pobrania)  na adres mailowy: kkruszy@zamekcieszyn.pl
  • Złożenie oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.