Michał Kwiatek wygrał w sobotę Finał Amatorskich Mistrzostw Polski MTB Family Cup 2017. / 02.09.2017

W sobotę świetny występ zanotował najmłodszy zawodnik CST, który w wyścigu na Górze Kamieńsk pokonał wszystkich rywali i zdobył tytuł Amatorskiego Mistrza Polski 2017. Michał specjalnie przygotowywał się do tych zawodów i zapowiadał twardą walkę o koszulkę mistrza. Jak zapowiadał, tak zrobił, zostawiając za sobą wszystkich rywali ze swojej kategorii wiekowej.Michał Kwiatek wygrał w sobotę Finał Amatorskich Mistrzostw Polski MTB Family Cup 2017.

Szczegóły: https://www.facebook.com/cstriders/