Zaproszenie na webinarium pt.: Fundusze unijne dla przedsiębiorców w dobie koronawirusa.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na webinarium pt.: Fundusze unijne dla przedsiębiorców w dobie koronawirusa.

Tematyka spotkania skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na rozwój działalności gospodarczej oraz pokrycie bieżących wydatków firmy.

Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Termin i miejsce:
Termin: 4 czerwca 2020r.
Godziny webinarium: 10.00-11.30
Forma spotkania: online

Tematyka spotkania:
  1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne, przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  2. Omówienie działań z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego dedykowanych przedsiębiorcom na rozwój działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji.
  3. Możliwości dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (z uwzględnieniem nowości) oraz inne możliwości z programów krajowych m.in. dotyczących podnoszenia kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników.
  4. Oferta preferencyjnych instrumentów finansowych.
  5. Pytania i odpowiedzi.
Zasady rekrutacji:
Rekrutacja trwa do 03 czerwca 2020 (do godziny 15:00).
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej oraz przesłanie go na adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl
  • Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia zakwalifikowania się na webinarium drogą e-mail.
  • Link do webinarium zostanie wysłany w odrębnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 04 czerwca  2020r.).
  • Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Udział w webinarium jest bezpłatny.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej