Laur Srebrnej Cieszynianki Miasta Ustroń 2019r. - nabór wniosków

Burmistrz Miasta Ustroń, informuje, że do 6 września 2019r. można zgłaszać kandydatów do lauru „Srebrnej Cieszynianki Miasta Ustroń 2019”. Prawo do zgłaszania kandydatów ww. wyróżnienia przysługuje wszystkim działającym na terenie miasta stowarzyszeniom, organizacjom, instytucjom kultury, radom osiedli i Burmistrzowi Miasta Ustroń.
We wniosku należy wykazać szczególne zasługi kandydata na rzecz społeczności, działalności kulturalnej naszego miasta.
Zachęcamy do docenienia osób, które wniosły innowacyjność, pozytywne wartości warte naśladowania przez innych.

Uzupełniony wniosek należy złożyć w terminie nie przekraczającym 6 września 2019r. na Biurze Podawczym Urzędu Miasta Ustroń.

Formularz zgłoszeniowy, Regulamin Laurów Ziemi Cieszyńskiej oraz dodatkowe informacje uzyskać można:
- Wydziale Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki UM Ustroń, tel. 33 857 93 28, e-mail: promocja@ustron.pl
- wniosek w wersji elektronicznej dostępy poniżej