Inwentaryzacja kotłów na terenie miasta Ustroń

Miasto Ustroń przy współpracy z Ministerstwem Technologii i Przedsiębiorczości realizuje projekt „Zintegrowany system wsparcia polityki i programów ograniczenia niskiej emisji". Głównym celem projektu jest m.in. - stworzenie prototypu systemu inwentaryzacji źródeł niskiej emisji z bazą danych urządzeń grzewczych i narzędziami do analizy tych danych. Miasto Ustroń podpisało umowę z Zakładem Kominiarskim Sp. J., który przeprowadzi inwentaryzację źródeł ciepła na terenie miasta. Dlatego też zwracamy się z prośbą do właścicieli nieruchomości o umożliwienie przeprowadzenia takiej inwentaryzacji.

Dane pozyskane przez „Kominiarzy” posłużą jedynie do stworzenia bazy danych, pomocnej przy realizacji programu.