Ankieta "Potrzeby rynku pracy w turystyce w odniesieniu do edukacji"

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety „Potrzeby rynku pracy w turystyce w odniesieniu do edukacji” oraz przesłanie jej na adres: ankieta@itk.krakow.pl

Głównym celem badań jest uzyskanie opinii pracodawców i ekspertów rynku turystycznego na temat wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych z podziałem na dwa poziomy:

1. POTRZEBNY pracownikowi – lewa kolumna
2. FAKTYCZNY jaki posiadają kandydaci i młodzi pracownicy – prawa kolumna

Ankieta jest skierowana do ekspertów rynku turystycznego oraz kadry zarządzającej firmami świadczącymi usługi na rzecz turystów: biur podrózy, obiektów zakwaterowania, gastronomii hotelowej, pilotów wycieczek oraz przewodników turystycznych oraz obiektów noclegowych świadczacych usługi Wellness & Spa oraz uzdrowiskowe.

W przypadku, gdy firma prowadzi więcej niż jeden rodzaj działalności prosimy o wypełnienie ankiety dla KAŻDEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI ODDZIELNIE.

Wyniki badania będą przesłane na Państwa adres e-mailowy lub udostępnione na stronie internetowej Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Turystyce: www.biznesdlaedukacji.parp.gov.pl

Dziękujemy za udział w badaniu!