Miasto Ustroń

Fotorelacja - Turniej tenisowy VILLA RUBINSTEIN TENNIS CUP

03-07-2015
W dniach 3-4.07.2015 odbył się pierwszy turniej na nowo otwartych kortach tenisowych UKS BESKIDY przy wiślańskim bulwarze w Ustroniu. VILLA RUBINSTEIN TENNIS CUP, pod taką nazwą turnieju uczestnicy rywalizowali ze sobą na kortach. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników turnieju, jak i widzów, którzy licznie dopingowali tenisistów. Pogoda nie oszczędziła zawodników, którzy musieli zmagać się na kortach w 35-stopniowym upale. Turniej był podzielony na trzy Kategorie. W kategorii Kobiet pierwsze miejsce po kreczu finale wycofała się Agnieszka Lucińska- Kozłowska (kontuzja kręgosłupa) ,wygrała Marta Świech. W kategorii Open pierwsze miejsce zajął Radosław Stylec, a w kategorii Seniorzy wygrał Hieronim Kozłowski. Relacje z wydarzenia przygotował Paweł Limanowski.