Wyniki Pucharu Korony Czantorii

Zakończył się cykl zawodów o Puchar Korony Czantorii. Za nami 3 eliminacje, które odbyły się stokach: Czantoria i Poniwiec – Mała Czantoria. W okresie od 27.01 do 24.02.2019 rozegrano zawody o: Puchar SRS Czantoria, Puchar Poniwca i Puchar Czantorii. Zawodnicy rywalizowali w slalomie gigancie o cenne nagrody i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Cykl zawodów miał na celu popularyzację sportów narciarskich wśród amatorów. Organizatorami zawodów byli: Kolej Linowa Czantoria, Kolej Linowa Poniwiec- Mała Czantoria, Lisia Polana, SRS Czantoria i Miasto Ustroń.

Zacięta rywalizacja wyłoniła królowe i królów Czantorii w 10. kategoriach wiekowych. Nagrody w poszczególnych kategoriach podczas finału wręczyli: Burmistrz Miasta Ustroń – Przemysław Korcz, Prezes Kolei Linowej Czantoria – Zbigniew Kufrej oraz Mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim – Katarzyna Wąsek.

Fotorelacja z wydarzenia tutaj -> https://ustron.pl/fotorelacje/relacja/1268

Podziękowania kierujemy również sponsorom: Mokate, Uzdrowisko Ustroń, Bethlehem, Olympic, QBL, Kolejarz Best for you, Pozytyw, Park Poniwiec, Molpharma, GoPro, Skoda Korczyk, Dwór Skibówki, cafe tommy, Iveco siltruck, Perła Beskidu, Hotel Gołębiewski, Swim gym, B-GOOD, Trekmondo.