Ruszają zapisy do Piłkarskiego Przedszkola

Od 1 września 2017 roku KS Kuźnia Ustroń uruchamia specjalny program zajęć piłkarskich dla najmłodszych dzieci.

Piłkarskie przedszkole, bo o nim mowa, to doskonałe miejsce dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 do 6 lat!!!

Pomożemy Twojemu dziecku poznać nowy dla niego świat - świat gier i zabaw, w którym rozpocznie niezwykłą przygodę ze sportem, będzie bawić się i rywalizować w duchu fair play. Dzięki nam odkryje nową pasję, która pozwoli mu rozwinąć się nie tylko fizycznie, ale i intelektualnie!

Dzięki naszemu doświadczeniu i nabytej wiedzy program zajęć sportowych z elementami piłki nożnej, wykorzystuje różnorodne ćwiczenia dostosowane do wieku Państwa dziecka, które z całą pewnością przyczynią się do kształtowania jego koordynacji ruchowej oraz stworzą podstawy do uprawiania sportu przez całe życie. Gwarantujemy, że czas spędzony w naszym przedszkolu przyniesie uczestnikom zajęć satysfakcję i radość z treningu, a przebywanie z rówieśnikami przełoży się na umiejętność pracy w grupie, nauczy szacunku do przeciwnika, a systematyczny udział w zajęciach ukształtuje poczucie obowiązku.

Zapewniamy dobrą zabawę połączoną z nauką gry w piłkę nożną.