Ogłoszenie wyników z przeprowadzonych konsultacji projektów aktów prawa miejscowego w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawek opłat oraz w sprawie częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie (...)

gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawek opłat oraz w sprawie częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że w dniach od 24 października 2018 r. do dnia 28 października 2018 r. odbyły się konsultacje społeczne w wyżej wymienionej sprawie.
Konsultacje zostały przeprowadzone za pośrednictwem forum dyskusyjnego na stronie internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogły przedstawić swoje stanowisko odnośnie projektów uchwał. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji była Pani Izabela Szlęzak.

W wyznaczonym terminie konsultacji nie zgłoszono żadnych wniosków i opinii.