Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji aktu prawa miejscowego dotyczącego podjęcia uchwały w sprawie udzielania ulg w spłacie należności cywilnoprawnych.

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji aktu prawa miejscowego dotyczącego podjęcia uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu udzielania ulg w spłacie należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny.

Burmistrz Miasta Ustroń podaje do publicznej wiadomości, że w dniach od 21.08.2017 r. do 25.08.2017 r. odbędą się konsultacje społeczne w wyżej wymienionej sprawie.
Konsultacje zostaną przeprowadzone za pośrednictwem forum dyskusyjnego na stronie internetowej Miasta, gdzie osoby zainteresowane mogą przedstawić swoje stanowisko odnośnie projektów uchwał. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Pani Barbara Cieślar.

Link do forum: http://forum.ustron.pl/