Informacja o odwołaniu spotkań planowanych przez Lokalny Punkt Informacyjny FE w Bielsku-Białej

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) informujemy, że w trosce o zdrowie interesantów i pracowników Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej zdecydował przesunąć w czasie:

• Spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne dla przedsiębiorców. Ostatnie konkursy w perspektywie 2014-2020” zaplanowanego na dzień 02 kwietnia 2020 r. w Czechowicach-Dziedzicach.
  • Spotkanie w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, które miało się odbyć na Zamku w Cieszynie, ul. Zamkowa 3 a b c, Cieszyn, 26 marca 2020 r., w godzinach 12.00-16.00.
O nowym terminie będziemy Państwa informować po ustabilizowaniu się sytuacji.