Informacja dotycząca projektu pn."Słoneczny Ustroń i Skoczów – miejski program wykorzystania energii słonecznej w gospodarstwach domowych"

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie projektem pn. „Słoneczny Ustroń i Skoczów – miejski program wykorzystania energii słonecznej w gospodarstwach domowych”.
W maju ubiegłego roku Miasto Ustroń, w partnerstwie z Miastem Skoczów, złożyło wniosek o dofinansowanie ww. projektu w ramach konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, w wyniku którego projekt nie uzyskał dofinansowania i tym samym projekt nie będzie realizowany.

Pisemne informacje zostaną rozesłane do zainteresowanych osób. Jednocześnie informujemy, że jeśli zaistnieje możliwość pozyskania dofinansowania w ramach innego konkursu lub innych źródeł finansowania, Miasto Ustroń ponownie złoży wniosek o dofinansowanie.