Ankieta dla właścicieli nieruchomości zainteresowanych udziałem w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Ustroń w 2018 r.

Miasto Ustroń planuje złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, aby otrzymać pożyczkę na udzielenie dofinansowania do zmiany systemów grzewczych.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji proszone są o wypełnienie stosownej ankiety.

Wzór ankiety dostępny jest również w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta (pokój nr 25 II piętro), w Biurze Podawczym (pokój nr 2 parter) . Szczegółowych informacji udzielą pracownicy Wydziału Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w pokoju nr 25 lub pod nr telefonu 33 8579313. Ankiety przyjmowane będą do dnia 31.01.2018 r.